Oslávili sme -100kg!

Prekvapenie pre našu Andrejku …

Nevzdala sa, a dosiahli sme spoločne jeden z našich cieľov.

Príbeh premeny a odhodlania.

Andrejka začínala svoju cestu s veľkými zdravotnými problémami. Na začiatku vážila 187kg. Na tejto ceste ju začalo sprevádzať viacero trénerov. Vyskúšala tiež rôzne jedálničky, až sa jedného dňa rozhodla pokračovať svoju cestu za vytúženým cieľom s naším tímom FyzioFit.

Čo ju k týmto krokom viedlo? Túžba po zdravom životnom štýle a hlavne snaha prekonať zdravotné problémy. Chcieť sa cítiť vo vlastnom tele ako doma.

Bolo to jednoduché? Zložité to bolo hlavne emočne. Niekoľko krát mať pocit „UŽ TO VZDÁVAM, NEVLÁDZEM!“ Stretla sa s frustráciou, náhlou zmenou emocií, obrovský úspech, to sú tlaky, ktoré ľudský organizmus potrebuje spracovať. Bojovala tiež so zdravotnými problémami ako sťažené dýchanie či cukrovka. Je úžasné sledovať výnimočnosť ľudskej vôle a odhodlania. Ako sa človek dokáže meniť nielen zvonku ale aj zvnútra, keď nájde silu a motiváciu.

Čo spravil náš tím?

Podpora a láska

„Vaše výsledky sú naša motivácia!“

Kľúčom k úspechu v boji proti ťažkostiam je silná podpora tímu a láska blízkych. K dosiahnutiu veľkých cieľov je dôležitosť neustáleho rastu a osobného rozvoja. My sme len spojkou, ktorá pozná teóriu a dokáže motivovať k uplatneniu do praxe. Všetko ostatné je na chcení osobnosti, ktorá si ide za cieľom.

Aké prekvapenie čakalo na Andrejku?

Pozrite si naše video!

PODPORA

manželského partnera znamená veĽa

Nepretržitý prúd sily a pozitívnej energie dodáva vytrvalosť a odvahu na každom kroku vpred, o to viac od najdôležitejšej osoby. Cvičiť spoločne s manželom je viac ako fyzická aktivita, je to spôsob ako vyjadriť lásku a podporu, čo vytvára ešte silnejšie puto.

Spoločne schudli 135kg!

Táto manželská dvojica schudla najviac v histórii našej firmy od začiatku, koho sme mali tú česť trénovať!

Videá ktoré povzbudia vydať sa na cestu aj za tvojim snom!

Namotivovali sme ťa?

Pridaj sa k skvelému tímu FyzioFit aj ty ešte dnes a zmeň svoj život!

Možno si zacvičíš aj s našou Andy!