Skutočné premeny s FyzioFit


„Vaše výsledky sú naša motivácia!“

Všetko je to v hlave …

Deň za dňom, týždeň za týždňom a mesiac za mesiacom. Príbehy ľudí, ktorí dosiahli aj nemožné a to prekonať samých seba. Čo nato okolie? Obrovská motivácia!!!

Od roku 2018 stojí tím FyzioFit za silnými osobnosťami. Za ľuďmi, ktorí dosiahli perfektné výsledky a náš tím je na nich právom hrdý. Ako to vraví náš tréner Robo: “ Všetko je to v hlave!“. Títo ľudia dokázali, že sa to dá. Každý príbeh je výnimočný. Každý si išiel za svojím cieľom, ale každý svojou cestou.

Za celú dobu fungovania FyzioFit, sme s klientmi mali rôzne ciele. Niektorí chceli hlavne schudnúť. Príkladom je Jano, ktorý z maslovej postavičky vymakal formované telo. Sisi, ktorá popri dvoch deťoch a stabilnej práci zvládla schudnúť zo 62kg na 55kg. Nezabúdajme ani na našu „guličku“ Kiku. Dostala sa k nám zo spolupráce s FyzioBet – Súkromnej rehabilitačnej kliniky. Bola po operácii ramenného kĺbu, keď sa po úspešnej rehabilitácii rozhodla zmeniť aj svoju postavu a schudnúť nadbytočné kilá. Spoločne sme nastavením nutrične vyváženej stravy a tréningového plánu dosiahli cieľ – 22kg.

Nie vždy je to ale o chudnutí. Sú prípady keď máme za cieľ priberanie. Takýmto naším klientom bol práve Csaba. Podarilo sa nám pribrať 8 kg a to hlavne silovo a svalovo. Práve s ním sme si zažili tréningy, kde takmer doslova zvracal do koša vo fitku. Klientom, ktorý získal novú energiu vďaka priberaniu bol aj ďalší menovec Csaba, ktorý za tri mesiace pribral z 57kg na 61kg a začal žiť oveľa plnohodnotnejší život.

Nie vždy sa dajú výsledky dosiahnuť len tréningovým plánom. Veľakrát pomôže aj zmena stravy. Čisto len nastavenie nutrične vyváženého jedálnička.

Rok 2020 nám priniesol jedinečný úspech. S veľkými bolesťami chrbtice a chodidiel nás vyhľadala Tímea. Klientka, ktorá aj pre kilá navyše mala neľahké vstávania z postele. Úpravou jedálničku a tiež stály tréningový plán nám pomohol k výsledku krásnych -21kg. Život Tímei sa zmenil od základov. Pravidelný pohyb a zdravá strava sa stali súčasťou jej životného štýlu. A tu nastal zlom. Tímea sa stala veľkou motiváciou pre ľudí, ktorí už nechceli len chudnúť, ale chceli začať žiť zdravo.

A presne zdravý životný štýl je cieľ, ktorý chce FyzioFit vybudovať u každého. Presne preto sa v našom tíme často spomína výrok uvedený v začiatku nášho blogu “ VŠETKO JE TO V HLAVE! “ Všetko sa začína tým, že musíme chcieť a tak sa aj nastaviť.

VÝHOVORKY, VÝHOVORKY, VÝHOVORKY!

Najväčším problémom s ktorým noví klienti bojujú sú VÝHOVORKY … Ukážeme si teraz príklady makačov, ktorí sa nechali motivovať a hodili výhovorky za hlavu. Boli to napríklad mamičky po pôrode, s dvoma a viac deťmi, stálou prácou, povinnosťami v domácnosti a nevzdali to. Klienti, ktorí mali vážne zdravotné problémy a mali plné právo sa vyhovárať, že to bolí, ale spoločnými silami sme to prekonali. Taktiež mladí ľudia, ktorí mohli čas trávený vo fitku využiť úplne inak.

Výhovorky nepoznáme!!! A preto naši klienti žijú podstatne iné životy.

Dostatočná motivácia?

Tím FyzioFit ponúka jedinečné programy na kvalitný tréningový plán. Náš nutričný poradca dokáže vytvoriť chutný, zdravý a nutrične vyvážený plán. Ak ešte potrebujete motiváciu, pozrite si ešte tri aktuálne prebiehajúce silné príbehy.

Chcete vedieť ako tieto príbehy pokračujú? Sledujte nás aj na Instagrame a Facebooku.

Chceš aj ty začať svoj príbeh? Chceš sa pustiť do svojej premeny? Kontaktuj nás a my ti zaručíme, že to dotiahneš do vytúženého cieľa!

PREKVAPENIE NA ZÁVER

Od roku 2018 sa výrazne zmenili aj naši tréneri. A toto je ich premena!

Renáta

,,Perfektný tím. Za ten čas dokázali krásne premeny. Klobúk dole pred Vami.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *