Tréneri

Bc. Robert Végh

Fyziotréner, Fyzioterapeut

Jeden zo zakladateľov FyzioFit v Šamoríne a jeden z hlavných trénerov nášho tímu. Široké okolie ho pozná ako profesionálneho trénera a fyzioterapeuta. Lenže v niečom je predsa len výnimočný. NIKDY SA NEVZDÁVA! Vytiahnuť človeka po nehode zo samého dna, keď už ani lekári moc veľké šance na zdravý pohyb nedávajú, dokáže práve Robo. A to je to čo spoločnosť potrebuje. Silného motivátora! Ukončil I.stupeň vysokej školy v odbore fyzioterapia, a dnes ho nájdete ako fyzioterapeuta v Súkromnej rehabilitačnej klinike FyzioBet v Šamoríne, ktorú aj založil. Z FyzioBet rovno do fitka FyzioFit, je cieľ ktorý Robo dosahuje bežne. Po nehodách či operáciach , vie že telo nepotrebuje iba rozcvik na klinike, ale telo potrebuje stálu aktivitu, aby sa zotavilo, a k tomu pomôžu len pravidelné tréningy vo fitku. Spolupracuje aj s profesionálnymi futbalovými klubmi, so slovenskou reprezentáciou v boxe a s rôznymi profesionálnymi ale aj s rekreačnými športovcami.

Peter Karácsony

Poradca pre športovú výživu a výživu človeka, Tréner

Jeden zo zakladateľov FyzioFit v Šamoríne a jeden z hlavných trénerov nášho tímu. Patrí k naším najobľúbenejším trénerom, veď ako by to vyzeralo, keby nebol! Svojím profesionálnym prístupom pomohol k vytúženej postave už nie jednému klientovi. „Nikdy sa nevzdávaj!“ Hláška ktorú pozná každý náš klient. Peter je tréner, ktorý to s vami nevzdá hneď ako poviete už nevládzem! Namotivovať počas tréningu dokáže tak, že po tréningu budete ešte dlho spomínať jeho meno a keby ste zabudli, tá zdravá bolesť celého tela vám to pripomenie. Peter je naším špecialistom aj na športovú výživu a výživu človeka! Vytvára jedálničky šité na mieru (zdravé a chutné, ŽIADNE DRASTICKÉ DIÉTY!) Vďaka svojím dlhoročným skúsenostiam pomáha mať lepší, zdravší a kvalitnejší život.

Renata Barath

Trénerka

Ženská posila v našom tíme trénerov, ktorá medzi nás zapadá ako kocka puzzle. Renatka nie je trénerkou len povolaním, ona zdravým životným štýlom aj žije. Všetko čo učí našich klientov, uplatňuje aj ona sama, a dokonca k tomu vedie aj vlastnú dcérku. Je veľmi aktívna a sama sa zúčastňuje mnohých súťaží. TRÉNER PRIATEĽ, ale aj tréner , ktorý motivuje a dokonca PRÍJME VÝZVU S VAMI, a dotiahne ju s vami dokonca. To že fitness a zdravý pohyb je celý jej život vidieť aj z nadobudnutých skúseností: Je totiž certifikovanou trénerkou II. a III. Triedy v Slovenskej asociácii fitness, kulturistiky a silového trojboja (SAKFST). Vyskúšala si tiež súťažný fitness v roku 2008, a ukončila tiež kondičného trénera I.stupňa. Je nenahraditeľnou trénerkou v našom tíme, a sme za ňu vďační, pretože tiež robí to čo ju baví a hlavne srdcom.

Simona Fürstová

Trénerka

Naša trénerka Simona Fürstová je živým príkladom toho, že žiak sa dokáže od učiteľa, ktorý motivuje, veľa naučiť. Simona je trénerka, ktorá si to u nás vyskúšala od samého začiatku, áno, aj ako klient „makač“. A to je obrovská výhoda, pretože sa dokáže vžiť do každého nášho klienta. Sama na sebe pocítila, čo znamená padnúť, má za sebou niekoľko zranení a preto vie že najdôležitejšie je nikdy sa nevzdávať. Vie aké ťažké je začať, vie kedy presne nakopnúť a hlavne vie akou premenou prechádza každý klient. Simona chce ďalej pomáhať k zdravšiemu životnému štýlu a ísť bomby s nami. Jej vlastné výsledky boli aj jej motiváciou pustiť sa cestou pomáhať druhým k lepšiemu životu