Cenník FyzioFit

Tréningy s nami

Intenzitu tréningov na týždeň si volí klient sám podľa cenníka. Tréning prebieha s trénerom a cvičiacimi, väčšinou spolu cvičí 1-4 osoby, keďže FyzioFit je dosť vyhľadávaný. To ale neznamená, že tréner nedohliada aj individuálne na každého klienta zvlášť. Sleduje a vedie každého klienta k tomu, aby sa cviky vykonávali technicky správne.

VIP klient

Individuálny tréning jednej osoby s trénerom. Tento program umožňuje priamu spoluprácu so zvoleným trénerom, kde klient trénuje sám. Počas celého tréningu je mu tréner plne k dispozícii, kde ho tréner motivuje a vedie za cieľom. Vhodný pre vrcholových alebo rekreačných športovcov, zvoliť si tento program môže aj široká verejnosť.

Jedálniček šitý na mieru

Vo FyzioFit vieme, že ak nie je správne nastavená strava, ani výsledky nebudú pre klienta uspokojivé. Náš špecializovaný poradca Vám zostaví individuálny nutričný plán na mieru, ktorý vedie k optimálnemu zdraviu, k ideálnej hmotnosti, výkonu, energii a k regenerácii. Náš nutričný plán obsahuje denný príjem a výdaj energie, presný zoznam a dávky potravín, základné nutričné parametre bielkovín, tukov a sacharidov. Tento plán dokážeme nastaviť aj pre ľudí so špeciálnymi požiadavkami či obmedzeniami.

Rozmýšlate nad originálnym darčekom? Darujte zdravý životný štýl.